کد خبر : ١٧٧۵٢
تاریخ انتشار : ١٣٩۶/٠٢/٢٧

سخنرانی همزمان روحانی و رئیسی در مشهد


در آخرین روز تبلیغات ریاست جمهوری، دو نامزد اصلی انتخابات، در اوج ماراتن تبلیغات در مشهد برنامه خواهند داشت.


سخنرانی همزمان روحانی و رئیسی در مشهد

به گزارش پویش نیوز، در آخرین روز تبلیغات ریاست جمهوری، دو نامزد اصلی انتخابات، در اوج ماراتن تبلیغات در مشهد برنامه خواهند داشت.

عبدا... ارجاعی، قائم‌مقام ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در خراسان رضوی به تسنیم گفت: حجت‌الاسلام رئیسی چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه (امروز) ساعت 17 در جمع هوادارانش در عرصه میدان شهدا سخنرانی خواهد کرد.

محمدرضا ساقی رئیس ستاد مردمی حجت‌الاسلام روحانی در خراسان‌رضوی نیز گفت: سخنرانی وی ساعت 17 عصر در ورزشگاه تختی برگزار می شود.

روز گذشته همچنین اسحاق جهانگیری نیز حمایت رسمی خود از روحانی را اعلام کرد و ابراهیم رئیسی نیز در کنار محمدباقر قالیباف در مصلای تهران حاضر شد.

 روحانی: در روستاها به مردم دروغ نگویید و مردم را با اتوبوس جمع نکنید


حسن روحانی که در ادامه سفرهای استانی صبح دیروز در جمع هواداران خود در سالن 6 هزار نفری انقلاب زنجان سخن می گفت،اظهارکرد: به جوانان اعتماد کنید و در روستاها به مردم دروغ نگویید؛ مردم را با اتوبوس جمع نکنید و در پادگان‌ها ناهار چرب ندهید چرا که همه دنیا همین چند روز نیست.

وی با تأکید بر لزوم رعایت اخلاق و صداقت از سوی سایر کاندیداها گفت: مگر رهبر انقلاب نفرمودند که مرّ قانون را رعایت کنید؟؛ پس رعایت قانون کجا رفته است؟ مگر ایشان نفرمودند که حق‌الناس را رعایت کنید؟ پس حق‌الناس کجا رفته است؟

روحانی با انتقاد از برخی سیاست‌ها در صداوسیما اظهار کرد: همه کارمندان صداوسیما افراد خوبی هستند و خبرنگاران و تولیدکنندگان آن رسانه نیز زحمتکش هستند و ما آنها را دوست داریم. اما این رسانه گرفتار یک باند سیاسی شده است.

وی با تأکید بر اینکه ما نمی‌توانیم یک کشور عظیم و بزرگ 80 میلیونی را با نذر و صدقه اداره کنیم، اظهار کرد: ما نمی‌توانیم بعد از این همه تجربه به چهار سال قبل بازگردیم. ما تصمیم گرفته‌ایم که مسیر تعالی و پیشرفت را ادامه دهیم و نمی‌خواهیم که ایران دوباره تحریم شود و در‌های بانک‌ها را ببندیم و به جای آن در‌های صرافی‌ها را باز کنیم.

روحانی همچنین با بیان اینکه «ما پای صندوق‌های رای می‌رویم تا حصر را بشکنیم»، خاطر نشان کرد: ما حصر قدرت در کشور، حصر ایران و تحریم ایران را نمی‌پذیریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، روحانی همچنین عصر روز گذشته در جمع مردم خوزستان در ورزشگاه تختی اهواز با بیان اینکه نخواهیم گذاشت دوباره تحریم به ایران برگردد، گفت: با همکاری مشکل ریزگرد حل می شود نه با آتش زدن سفارت.

همچنین حجت الاسلام ناطق نوری نیز طی سخنانی گفت: کارنامه موفق روحانی دلالت بر اصلح بودن اوست. روز گذشته علی مطهری، عبدا... نوری و سید حسن خمینی نیز در فیلم ها و پیام های جداگانه ای حمایت خود از روحانی را اعلام کردند.

 

 


انصراف جهانگیری به نفع روحانی


روزگذشته اسحاق جهانگیری با صدور بیانیه ای ضمن اعلام کناره گیری از نامزدی ریاست جمهوری از ملت ایران دعوت کرد تا با مشارکت گسترده در انتخابات ریاست جمهوری از دکتر حسن روحانی حمایت کنند.

به گزارش ایلنا در این بیانیه تصریح شده است: اکنون که دوره تبلیغات رو به پایان است و بحمدا... جناب آقای دکتر روحانی با عبور از میان همه بداخلاقی‌ها و بی‌انصافی‌ها توانسته است در معرض اقبال چشمگیر ملت قرار گیرد من بار این مسئولیت را از خود برداشته می دانم و با اعلام کناره‌گیری از کاندیداتوری، تمام توان خود را در خدمت حمایت از دکتر روحانی و پیشبرد برنامه‌های آینده ایشان قرار می‌دهم .

وی تأکید کرد: من دراین مقطع، حمایت از دکتر روحانی و رای قاطع به ایشان را حمایت از ملت توانمند ایران می‌دانم که حق دارد امید به فردایی بهتر داشته باشد. من حمایت از دولت را که توانسته است با سنجیدگی و ایستادگی ، ‌زمینه‌ها را برای جبران سوء تدبیرهای گذشته فراهم کند ، ‌حمایت از نظام جمهوری اسلامی می‌دانم.

پیش از انصراف جهانگیری نیز شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در نامه‌ای از مواضع جهانگیری در عرصه رقابت‌های انتخاباتی تقدیر کرد و از او خواست با انصراف از نامزدی و در یک تصمیم متعهدانه و مسئولیت شناسانه از حسن روحانی حمایت کند.

 

 


رئیسی: کلید حل مشکلات در دستان مردم ایران است


سیدابراهیم رئیسی نیز روز گذشته در مصلای تهران در جمع هواداران خود به سخنرانی پرداخت.

برخی خبرگزاری‌ها جمعیت حاضر در این مراسم را حدود 150هزار نفر تخمین زدند.

رئیسی در این همایش گفت: از آقای دکتر محمدباقر قالیباف برادر ایثارگر تشکر می‌کنم که در این اقدام زمان‌شناسانه مطابق با نیاز کشور تصمیم گرفتند که جریان دغدغه‌مند به انقلاب و جبهه منسجم از نیروهای وفادار به خط امام تشکیل شود.

رئیسی با اشاره به اینکه مقابله با قاچاق کالا زمینه شغل را فراهم می‌کند، تصریح کرد: ما گفتیم در شان ملت ایران نیست چنین فاصله طبقاتی در کشور باشد، آقایان با سیاست‌های غلط فاصله طبقاتی را بیش از پیش کرده‌اید؛

حامل‌های انرژی را گران کردید و از کجا شب انتخابات پول آوردید و افراد تحت پوشش را سه برابر کردید؟ ما مخالف نیستیم، اما شما که می‌گفتید پول نیست؟ شما که یارانه مردم را قطع کردید، از کجا شب انتخابات مجددا یارانه‌هایی که قطع شده بود را وصل کردید؟

رئیسی در ادامه گفت: آقای روحانی مگر متن قانون این نیست که شما سالانه یک میلیون شغل ایجاد کنید؟ چرا برنامه را ابلاغ نکردید، گویا تصمیمی برای اجرای برنامه نداشتید؟

این کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: امروز هر کسی با هر سلیقه سیاسی می‌داند که تعطیلی 17 هزار کارگاه غلط است، می‌فهمد که تعطیلی نیمی از صنعت کشور غلط است، اما چطور این آقایان نمی‌دانند؟

رئیسی تصریح کرد: با دولت کار و کرامت از همه ظرفیت نخبگانی کشور و همه دغدغه‌مندان بهره خواهیم گرفت،

آقای دکتر قالیباف هم ظرفیت شخصی دارد و هم ظرفیت اجتماعی و مدیریتی و ما همه این ظرفیت‌ها را در کار و کرامت استفاده خواهیم کرد.

رئیسی همچنین ظهر روز گذشته در جمع مردم کرج به سخنرانی پرداخت.

وی در این نشست گفت: آقایان می‌گویند نمی‌شود. اگر نمی‌توانید چرا خود را در معرض رای مردم قرار دادید؟ وی افزود: ما با آقای قالیباف قبلا درباره بحث تولید شغل صحبت نکردیم اما هر دو اعتقاد داریم که می‌توان یک میلیون شغل در سال ایجاد کرد. اما آقایان می‌گویند، نمی‌شود.

 

 


قالیباف: برای پایان دادن به دولت ۴ درصدی‌ها با دوست ۴۰ ساله و برادر عزیزم ائتلاف کردم


به گزارش تسنیم، محمد باقر قالیباف نیز که پیشتر طی بیانیه ای حمایت خود از ابراهیم رئیسی را اعلام کرده بود، در اجتماع حامیان رئیسی در مصلای تهران گفت: در این روزهای سرنوشت‌ساز به این نتیجه رسیدیم که برای پایان دادن به دولت ۴ درصدی‌ها با دوست ۴۰ ساله و برادر عزیزم ائتلاف کنیم.

قالیباف افزود: سه روز دیگر پای صندوق رای خواهیم رفت و با انتخاب دولت کار و کرامت نشان خواهیم داد، هم داریم، هم می‌شود و هم می‌توانیم.
 

 

 

خبر مرتبط


از بستن صفحه تتلو تا حضور پررنگ هنرمندان درکمپین های انتخاباتی


طی روز های گذشته هنرمندان نیز در کنار سایر مردم حمایت های خود از نامزدهای مدنظرشان را رسانه ای کردند.

به گزارش ایرنا، روز گذشته چهره هایی همچون گوهر خیراندیش، ترانه علیدوستی، حافظ ناظری، علیرضا قربانی، حسام الدین سراج، حامد همایون، مهدی یراحی، مازیار فلاحی، حجت اشرف زاده، گروه سون و علی لهراسبی، حمایت خود از روحانی را اعلام کردند.

با این حال به گزارش تسنیم، سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون که از او به عنوان هنرمند حامی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری نام برده بودند تاکید کرد که علیرغم شرکت در انتخابات و دعوت مردم به شرکت در این حرکت ملی از هیچ جریان رنگین و هیچ نامزدی حمایت نکرده است.

همچنین به گزارش جوان، برخی از هنرمندان هم حمایت خود را از ابراهیم رئیسی اعلام کرده بودند.

برخی از این چهره ها عبارتند از: نادر طالب‌زاده، انسیه شاه‌حسینی، سیداحمد میرعلایی، حسین نیرومند، پرویز شیخ‌طادی، ابوالقاسم طالبی، مهدی فرجی، جمال شورجه، هوشنگ توکلی و جهانبخش سلطانی.

علیرضا قزوه نیز از حمایت 200 شاعر از رئیسی خبر داده بود.

خبرگزاری فارس نیز از فیلتر شدن صفحه اینستاگرام امیر تتلو خبرداد.

صفحه وی بیش از 4 میلیون و 100 هزار فالوور داشت.

او طی روزهای اخیر از محمدباقر قالیباف حمایت کرده بود و پس از کنار کشیدن وی نیز از حامیان خود خواسته بود که به سیدابراهیم رئیسی رای بدهند.

 

برچسب:

فرم ارسال نظر

ارسال نظر

نام:
آدرس ایمیل:
پیام:
    
عبارت امنیتی:

نظرات

موردی یافت نشد !
اخبار مرتبط
تصویر موجود نمیباشد
از پایش حساب بانکی برخی مسئولان تا گروکشی‌های سیاسی برای شهرداری تهران

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز (سه شنبه، 4 اردیبهشت) در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.

تصویر موجود نمیباشد
آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از دوتابعیتی‌ها در مجلس

سخنگوی کمیسیون‌های امنیت ملی و حقوقی، آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از دوتابعیتی‌ها در مجلس را تشریح کردند.

تصویر موجود نمیباشد
از ترور محسن هاشمی در خیابان بهشت تا مهمان جدید اوین

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز (دوشنبه، ۳ اردیبهشت) در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.

تصویر موجود نمیباشد
سانسور اظهارات فرمانده ارتش علیه روحانی در روزنامه‌های اصلاحات+ عکس

اظهارات وحدت آفرین فرمانده کل ارتش در صفحات اول روزنامه‌های اصلاح طلب هیچ جایی نداشت و این اظهارات در اقدامی هماهنگ توسط زنجیره‌ای‌ها سانسور شد.

تصویر موجود نمیباشد
چه کسی یا کدام نهاد امنیتی مسؤول استعلام کاوه مدنی است؟

کسانی که مدنی را به عنوان یک مدیر دوتابعیتی انتخاب و انتصاب کردند، اینک که وی تجربه خاوری را در دولت دوازدهم دوباره تکرار کرده است، آیا نباید پاسخگوی نفوذ اطلاعاتی و خروج اطلاعات حیاتی از کشور باشند؟

تصویر موجود نمیباشد
نه نوکر لفظی می‌خواهیم نه مدیر بی‌تدبیر!

وزیر جوانی که با واکنش آشکار به آمار غلط روحانی،باعث شد غلط بودن یک آمار اعلام‌شده رئیس‌جمهور از سوی دولت تصحیح شود. آمارهایی که بارها به غلط اعلام شده اما جوانی نبوده تا حقیقت با رخساره‌اش هویدا شود!

تصویر موجود نمیباشد
مستند جنجالی قائم‌مقام در تلویزیون

مستند «قائم‌مقام» که به ناگفته‌هایی از زندگی و فعالیت‌های سیاسی آیت‌الله منتظری می‌پردازد، از سیما پخش می‌شود.

تصویر موجود نمیباشد
از راه‌حل هفت دغدغه روحانی تا حمایت کیهان از شهرداری محسن هاشمی

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز (یکشنبه 2 ارديبهشت) در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.

تصویر موجود نمیباشد
اعتراف دیرهنگام روحانی

دقیقا به دلیل همین بی‌دقتی‌ها یا دستکاری در آمار بود که دولت از سال ۹۴ هر سال یکی در میان می‌گوید از رکود خارج شدیم و دوباره معلوم می‌شود رکود اقتصادی و بیکاری شدیدتر شده است!

تصویر موجود نمیباشد
از خط و نشان‌های برجامی ظریف تا آغاز پایان تلگرام!

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز (شنبه ۱ ارديبهشت) در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.

تصویر موجود نمیباشد
شورای شهر تهران با ۱۴ رأی حکم برائت قالیباف را صادر کرد

اکثریت شورای شهر اصلاح‌طلب تهران، با انتخاب سرپرست شهرداری، یک صدا اعلام کردند لیست املاک نجومی دروغ بوده و هیچ اتهامی متوجه قالیباف در ماجرای املاک شهرداری نیست.

تصویر موجود نمیباشد
29 فروردین از صفحات کتاب عظیم انقلاب اسلامی پاک نمی شود

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز بیست و نهم فروردین را یادآور خاطرات شیرینی خواند که هیچ گاه از صفحات کتاب عظمت و سربلندی این آب و خاک پاک نمی شود.

تصویر موجود نمیباشد
از داستان افول بخت «سعید» تا مقصد سرمایه‌های سرگردان

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز (چهارشنبه، 29 فروردین) در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.